28. Festiwal nauki

20.09.2024

W dniach 20-29.09 odbędzie się doroczny Festiwal Nauki, którego organizatorami są wiodące uczelnie warszawskie, a wśród nich Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Program Festiwalu Nauki podzielony jest na trzy części: lekcje, spotkania oraz wystawy. Lekcje festiwalowe przeznaczone są dla zorganizowanych grup szkolnych. Lekcje i spotkania mogą odbywać się w formie: stacjonarnej (w instytucji lub szkole), online (różne platformy tj. Teams, Zoom, Google Meet) lub jako nagrania. Nagrane lekcje i spotkania dostępne będą dla wszystkich na naszym YouTube. Program spotkań podzielony jest na: debaty główne, wydarzenia specjalne, spotkania całodniowe, dzień nauki, kluby, spotkania weekendowe i wydarzenia towarzyszące.

Każda lekcja i spotkanie ma w serwisie rozbudowany opis z odnośnikami ułatwiającymi odnalezienie podobnych wydarzeń według różnych kryteriów: dziedzin, organizatorów, typów szkół i klas dla lekcji, typów spotkań, dni oraz dla kogo są przeznaczone.

Przy wybranych spotkaniach jest informacja, pod jakim adresem można się zapisać, brak takiej informacji oznacza brak zapisów.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzeń festiwalowych dostępne są na stronie: https://festiwalnauki.edu.pl/