Geneza dyscypliny stosunki międzynarodowe. Inauguracja cyklu Seminariów Spraw Międzynarodowych

14.05.2024

Zakład Stosunków Międzynarodowych (Katedra Stosunków Międzynarodowych i Studiów Europejskich, Instytut Nauk o Polityce i Administracji UKSW w Warszawie) zaprasza na inauguracyjne seminarium cyklu Seminariów Spraw Międzynarodowych, które otworzy wykład gościnny prof. Edwarda Haliżaka (Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, Prezes Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych)
pt. Geneza dyscypliny stosunki międzynarodowe

Seminarium odbędzie się w dniu 14.05.2024 r. (wtorek) o godz. 15:00 w auli nr 201 w budynku nr 23 przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie

W dyskusji panelowej udział wezmą:

– prof. Marek Pietraś (Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS)
– prof. Jakub Zajączkowski (Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW)
– prof. Anna Skolimowska ( Instytut Nauk o Polityce i Administracji UKSW)

Spotkanie moderować będzie prof. Radosław Zenderowski (INPiA UKSW)

Seminarium ma charakter otwarty, wstęp wolny.