Pokój fundamentem człowieczeństwa. Międzynarodowa konferencja naukowa

26.09.2024

Instytut Pedagogiki i Wydział Nauk Pedagogicznych UKSW zapraszają w dniach 26-27.09. 2024 r. na Międzynarodową Konferencję Naukową „Pokój fundamentem człowieczeństwa. Teoria a praktyka edukacyjna”.

Pierwszy dzień obrad będzie miał miejsce na Wydziale Nauk Humanistycznych i Informatyki Akademii Mazowieckiej w Płocku przy ul. K.I. Gałczyńskiego 28, zaś drugi dzień na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 15

Konferencja  ma na celu zgromadzenie badaczy, praktyków oraz przedstawicieli instytucji edukacyjnych, aby wspólnie analizować i rozwijać metody oraz narzędzia edukacji na rzecz pokoju. Interdyscyplinarne podejście do tematyki konferencji pozwoli na opracowanie kompleksowych strategii edukacyjnych.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania referatów, które będą prezentowane w sesjach plenarnych i tematycznych, jak również do udziału w panelach dyskusyjnych.

Więcej informacji na stronie: http://pokoj.uksw.edu.pl/