Spotkanie studentów z Ministrem Cyfryzacji

31.05.2023

Spotkanie Ministra Cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego ze studentami UKSW odbędzie się 31 maja 2023 r. o g. 13.30 na Kampusie Wóycickiego przy ul. Wóycickiego 1/3 (bud. 23, s. 201). Spotkanie rozpocznie się 20. minutowym wykładem min. Cieszyńskiego pt. „Dlaczego państwo powinno być cyfrowe?”, podczas którego Minister Cyfryzacji pokaże, jak wygląda projektowanie aplikacji rządowych takich jak mObywatel. Po wykładzie Minister Cyfryzacji odpowie na pytania uczestników spotkania z zakresu cyfryzacji, bezpieczeństwa w sieci, sztucznej inteligencji.

Centralny Ośrodek Informatyki organizuje nabór na 3-miesięczny staż, który projektuje e-usługi w administracji publicznej.

Poszukiwani są stażyści w dziedzinach:

· programowanie i testowanie: Java, Front-End, Aplikacje mobilne, Testy automatyczne

· bezpieczeństwo: Monitorowanie, SOC

· UX/UI: Projektowanie treści, Projektowanie UX/UI, Badania UX

· wsparcie: kadry i płace, prawo

· bazy danych

· wsparcie wdrożeń