Sympozjum – doświadczenia praktyków w pracy resocjalizacyjnej

04.12.2023

Sympozjum odbędzie się 4 grudnia w godz. 9-15. Organizują je Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Koło Pedagogiki Resocjalizacyjnej Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Wyższa Szkoła Gospodarki Regionalnej w Józefowie, Zakład Psychopedagogiki Resocjalizacyjnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, Zakład Psychologii Dewiacji Instytutu stosowanych Nauk i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a także Zarząd Główny Stowarzyszenia Penitencjarnego „Patronat”.

Konferencja odbędzie się formule hybrydowej: stacjonarnie w Auli Schumana w bud. 21, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa, a także online. W przypadku udziału online za pośrednictwem uczelnianego kanału YouTube nie będzie możliwości zabrania głosu podczas sympozjum.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wydawane będą certyfikaty.