Warsztaty Nauk Społecznych Wydziału Społeczno-Ekonomicznego

04.03.2024

Warsztaty Nauk Społecznych dla uczniów klas 3 i 4 szkół średnich odbędą się 4 marca w godz. 10.00-13.40 na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania kadry akademickiej oraz studentów Wydziału Społeczno-Ekonomicznego UKSW.

W programie wiele atrakcji, m.in.: warsztaty o różnorodnej tematyce prowadzone przez wykładowców WSE, wykład profesorski, stoiska kół naukowych, przy których ich członkowie odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze studiowaniem na Wydziale.

W programie przewidziane jest również zwiedzanie kampusu, po którym oprowadzać będą studenci Wydziału, poczęstunek oraz certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

Osoby zainteresowane udziałem w inicjatywie WSE UKSW prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres wse@uksw.edu.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego dr hab. Jolanta Łodzińska, prof. ucz., prodziekan ds. studenckich i administracji.

Serdecznie zapraszamy!