Przejdź do treści

Zapraszamy na Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2023

Już za kilka dni w Hali Expo XXI odbędzie się XXXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2023. To dobra okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną UKSW czy porozmawiania ze studentami i pracownikami Uczelni.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2023 odbędzie się w dniach 10 i 11 marca 2023 w Hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Podczas targów edukacyjnych wszyscy zainteresowani studiami na naszym Uniwersytecie będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami Uczelni i uzyskać wyczerpujące informacje na temat oferty edukacyjnej. Studenci i pracownicy będą do dyspozycji maturzystów, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze kierunku studiów.

Na odwiedzających czekają foldery rekrutacyjne i ulotki kierunków studiów. Podczas szczegółowej prezentacji o Uczelni z udziałem pracowników Biura Rekrutacji UKSW maturzyści będą mogli zapoznać się z zasadami rejestracji na studia w roku akademickim 2023/2024. Odbędzie się w dniu 10 marca o godz. 12.10 w sali A. Ponadto, studenci naszego Uniwersytetu wezmą udział w indywidualnych „rozmowach stolikowych” z maturzystami.

Stoisko UKSW o numerze 30 będzie czynne w dniach 10 i 11 marca godzinach 9.00-16.00.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://salon.perspektywy.pl/2023/program/

06 marca 2023