Kształcenie ogólnouniwersyteckie

talent uksw

Studium Wychowania Fizycznego

Studium Wychowania Fizycznego organizuje i rozwija działalność dydaktyczną w zakresie wychowania fizycznego i sportu dla studentów, a także rekreacji i sportu dla uczestników studiów doktoranckich i pracowników Uniwersytetu. Nasza Uczelnia od 2020 roku dysponuje nowoczesnym Centrum Sportowym UKSW, które skupia w sobie m.in. halę gimnastyczną do gier zespołowych takich jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna; siłownię i pomieszczenia wielofunkcyjne do uprawiania różnych sportów.

Więcej informacji na stronie: www.swf.uksw.edu.pl

Studium Języków Obcych

Studenci UKSW mają do wyboru zajęcia języka angielskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Doświadczeni lektorzy kształcą na wielu poziomach zaawansowania –  od A1 do C1. Celem studium jest kształcenie językowe studentów, ocena znajomości języków obcych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami, przeprowadzanie egzaminów oraz współpraca z innymi jednostkami prowadzącymi działalność dydaktyczną w zakresie kursów językowych.

Więcej informacji na stronie: www.sjo.uksw.edu.pl

Studium Pedagogizacji

Studium Pedagogizacji UKSW organizuje kurs pedagogiczny, który zapewnia absolwentowi Uczelni przygotowanie pedagogiczne niezbędne do pracy nauczycielskiej w szkole lub w innej placówce wychowawczej po ukończonych studiach. Jest przeznaczone dla studentów wszystkich wydziałów Uniwersytetu oraz wszystkich, którzy chcą uzupełnić swoje kompetencje pedagogiczne.

Więcej informacji na stronie www.uksw.edu.pl/pl/ksztalcenie-studium-pedagogizacji

23 lipca 2015