Polska Komisja Akredytacyjna o UKSW

2015 08 31Polska Komisja Akredytacyjna wydała publikację pt. Wybrane „Dobre Praktyki” zarządzania jakością kształcenia w polskich szkołach wyższych.

We wstępie prof. Łukasz Sułkowski stwierdza, że „w polskich szkołach wyższych w ciągu ostatnich dwóch dekad wypracowano i wdrożono wiele interesujących metod doskonalenia jakości kształcenia, które dostrzegły zespoły oceniające PKA w procesie prowadzonych akredytacji i które warto upowszechniać. Pierwszym krokiem do propagowania ciekawych rozwiązań, dotyczących jakości kształcenia, jest ich identyfikacja oraz opis, który zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym zastosowaniem podobnych metod we własnej uczelni”.

Cieszymy się, że wśród dziesięciu docenionych dobrych praktykach w polskich szkół wyższych znalazło się rozwiązanie wypracowane na naszej Uczelni.

Rozdział V. Przygotowanie i implementacja wirtualnej platformy współpracy z pracodawcami – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Prawa i Administracji. Autor: prof. dr hab. Łukasz Sułkowski.

Tekst całej publikacji na stronach Polskiej Komisji Akredytacyjnej, zobacz więcej.

21 października 2015