VII Wyzwania Nowych Mediów

AD3Zapraszamy do uczestnictwa w VII Konferencji Młodych Naukowców pt. Edukacja medialna 2.0. Gościem specjalnym konferencji będzie prof. dr hab. Tomasz Goban-Klas.

9 grudnia 2015 r. zaplanowano wieczorne warsztaty metodyczne, a 10 grudnia br. głównie obrady z udziałem zaproszonego prelegenta oraz sesje panelowe. W konferencji weźmie udział 36 prelegentów z 12 uczelni w Polsce. Problematyka konferencji koncentruje się wokół współczesnego stanu edukacji medialnej i nowych form rozwoju tej dyscypliny, zarówno jeśli chodzi o wykorzystanie narzędzi dydaktycznych, jak i nowy kontekst społeczno-kulturowy wychowania do mediów.

Organizatorem konferencji jest Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Program – pobierz

26 listopada 2015