Stypendia z Własnego Funduszu UKSW

stypendia funduszocena studenciRektor ogłasza nabór wniosków w ramach stypendiów finansowanych z własnego funduszu stypendialnego UKSW.

Wnioski o stypendium można składać w ramach czterech konkursów organizowanych dla studentów, doktorantów i pracowników UKSW , które są wynikiem współpracy naszej uczelni z Fundacją Banku Zachodniego WBK S.A.

Pula środków finansowych na stypendia w roku 2016 wynosi 141 tys. zł.

Stypendia przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z realizacją projektów naukowo-badawczych, rozwojowych i szkoleniowych oraz wymianą międzynarodową w ramach projektu „Santander Universidades Mobility Fund”. Kryteria, którymi będzie kierować się uczelniana Komisja Konkursowa to: szczególne osiągnięcia w nauce lub pracach badawczo-rozwojowych, zaangażowanie w inicjatywy UKSW, zaangażowanie społeczne oraz szczególne osiągnięcia w działalności poza UKSW.

Wnioski{pobierz} –  należy składać w Dziale Kształcenia UKSW do 20 lutego br
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie przyznawania stypendiów z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i pracowników UKSW stanowiącym załącznik do Uchwały Nr 175/2015 Senatu UKSW z dnia 17 grudnia 2015 r. oraz  Decyzjach Nr 2-5 Rektora UKSW z dnia 14 stycznia 2016 r., dostępnych w Monitorze UKSW – zobacz

14 stycznia 2016