Nominacje profesorskie na UKSW

2015 08 31Prezydent Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.

Z UKSW wśród mianowanych są prof. dr hab. Czesław Grajewski z Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych, który otrzymał tytuł naukowy profesora nauk humanistycznych oraz prof. dr hab. Wiesław Nowiński z Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego. Szkoły Nauk Ścisłych, który otrzymał tytuł naukowy profesora nauk technicznych.

Gratulując nowo mianowanym profesorom, prezydent powiedział, że to wielkie osiągniecie i niezwykły moment w życiu naukowca. – Wiem, że przeszliście Państwo długą drogę, żeby ten tytuł zdobyć. Teraz przed Państwem nadal wielka misja składająca się z dwóch elementów: po pierwsze, z pracy naukowej jako takiej, po drugie, z opieki nad młodymi naukowcami – zaznaczył prezydent.

Mianowanym profesorom serdecznie gratulujemy!

28 stycznia 2016