Porozumienie o współpracy z GIODO

Untitled 2Współpraca w zakresie ochrony prywatności i danych osobowych w obszarach działalności naukowo-badawczej, edukacji, działalności promocyjnej, wydawniczej i organizacyjnej to główny postulat porozumienia, które 23 lutego 2016 r. zostało zawarte pomiędzy UKSW a Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Porozumienie podpisane zostało przez Jego Magnificencję ks. prof. dr. hab. Stanisława Dziekońskiego – Rektora UKSW – oraz dr Edytę Bielak-Jomaa, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Na jego mocy będzie możliwe m.in. organizowanie seminariów, wykładów, konferencji, szkoleń, praktyk studenckich oraz studiów podyplomowych oraz inicjowanie prac naukowych z zakresu danych osobowych.

Porozumienie z GIODO  Porozumienie z GIODO 2

24 lutego 2016