Projekt „Praktyki z sukcesem”

InterProjekt skierowany do studentów Wydziału Teologicznego UKSW przewiduje praktyki w przedsiębiorstwach związanych z edukacją, mediami, PR-em i reklamą, turystyką, CSR, couchingiem i mediacjami.

Celem Projektu jest poprawienie sytuacji studentów na rynku pracy, umożliwienie im zapoznania się z mechanizmami działania wybranych przedsiębiorstw oraz ułatwienie zaliczenia obowiązkowych praktyk.

Korzyści z przystąpienia do Programu:

• płatny staż w ciekawych miejscach pracy,
  • bilet miesięczny na czas odbycia stażu,
  • zwrot kosztów dojazdu dla studentów spoza Warszawy,
  • podniesienie kompetencji interpersonalnych i kognitywnych oraz umiejętności pracy w grupie.

Rekrutacja trwa od 6 do 31 października 2017 r.

Zgłoszenia należy przesłać e-mailowo: sz.ciecko@uksw.edu.pl do 31 października 2017 r.

Wszelkie niezbędne informacje będą zamieszczanie na stronie Projektu: http://teologia.uksw.edu.pl/pzs

Projekt „Praktyki z sukcesem” dostał dofinansowanie w ramach konkursu Nr POWR.03.01.00-IP.08-00-SP2/17 Narodowego Centrum Badań i Rozwouj Program Operacyjny „Wiedza Edukacja Rozwój” 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

25 października 2017