O diagnostyce chorób dziecięcych

konferencja bolicierpienieOkręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Wydział Teologiczny i Wydział Medyczny UKSW organizują konferencję „Ból i cierpienie”. Spotkanie odbędzie się 7 maja o godz. 10.00 w Auli Jana Pawła II.

Celem Konferencji jest naukowe, interdyscyplinarne przedstawienie współczesnych osiągnięć i możliwości polskiej medycyny w diagnostyce i terapii chorób wieku dziecięcego. W wydarzeniu wezmą udział najwybitniejsi polscy diagności i terapeuci, którzy zaprezentują osiągnięcia swoich ośrodków w dziedzinie m.in. pediatrii, stomatologii, okulistyki czy psychoterapii u najmłodszych.

XI Konferencja Ochrony Zdrowia „Ból i cierpienie – ognisko światła i ciemności. Problemy rozwojowe wieku dziecięcego” odbędzie się także w formie online. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na platformie Cisco Webex Meetings.

W komitecie organizacyjnym wydarzenia znaleźli się m.in. ks. dr hab. Dariusz Pater, prof. uczelni (przewodniczący) oraz lek. Mieczysław Szatanek (wiceprzewodniczący).

Patronat honorowy nad Konferencją objął rektor UKSW, ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski.

05 kwietnia 2022