Działania ekologiczne WBNS

ekologia minWydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW zaprasza na dwa wydarzenia związane z Międzynarodowym Dniem Bobra (07.04) oraz Międzynarodowym Dniem Ziemi (22.04).

Międzynarodowy Dzień Bobra – 7.04.2022 r. WBNS zaprasza na spacer śladami bobrów.

Spacer śladami wiślanych bobrów odbędzie się 7 kwietnia. Zbiórka o godz. 10,00 w Parku Młocińskim przy siłowni na powietrzu. Prowadzący dr hab. Jerzy Romanowski, prof. ucz. dziekan WBNS oraz studenci Koła Biologów Terenowych UKSW

PLAKAT – pobierz

Międzynarodowy Dzień Ziemi – 22.04.2022 r.  WBNS zaprasza na akcję „Posprzataj z nami! Las Młociński, koło kampusu UKSW”

Akcja rozpocznie się o godz.10.00. Zbiórka przed głównym wejściem do bud. 21. Koordynatorem jest prof. dr hab. Krzysztof Turlejski.

PLAKAT – pobierz

06 kwietnia 2022