Letnia Akademia Rozwoju

Biuro Karier UKSW zaprasza studentów, doktorantów oraz absolwentów do zapisów na Letnią Akademię Rozwoju. Zapisy trwają do 4 lipca.

Projekt jest dedykowany osobom, które chcą rozwinąć swoje kompetencje, czerpać inspiracje od doświadczonych ekspertów w danej dziedzinie, a także zdobyć cenne umiejętności i wiedzę niezbędną na współczesnym rynku pracy.

W ramach letniej Akademii Biuro Karier proponuje 6 inspirujących warsztatów prowadzonych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się swoim know-how w zakresie budowania marki osobistej i wizerunku, zarządzania talentami oraz wywierania wpływu czy też planowania swojego rozwoju.

Na warsztatach będzie okazja do spotkania firm, instytucji i szkoleniowców z ORLEN S.AMakro PolskaAstraZeneca Pharma PolandNarodowego Centrum KulturyAtelier Wizerunku AWMA i Przystanku Internet.

Szczegółowe informacje o Akademii oraz formularz do zapisów, który będzie aktywny do 4 lipca, znajdują się na stronie Biura Karier

19 czerwca 2024