Stypendium Ministra Nauki

Od 1 do 15 października można składać wnioski o stypendium Ministra Nauki za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

Wnioski można złożyć drogą elektroniczną z wykorzystaniem systemu ZSUN/OSF. Na UKSW proces składania wniosków dla studentów wspiera Dział Pomocy Materialnej dla Studentów (DPMS). Aby otrzymać dane do zarządzania kontem w systemie, prosimy zgłosić się do kierownika DPMS p. Marleny Miniewicz, koordynatora procesu składania wniosków. (m.miniewicz@uksw.edu.pl)
Po otrzymaniu loginu i hasła, student może wypełnić wniosek, tj. podać dane osobowe i opis osiągnięć wraz z załącznikami. Wniosek można edytować do 15 października 2024 r. Po zakończeniu edycji wniosku student powinien poinformować o tym koordynatora. Wniosek zostanie wówczas sprawdzony i z podpisem Rektora przekazany do Ministerstwa.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

17 września 2024