Strefa Santander Universidades

Santander 2Placówka Bankowa, która oprócz konta może zaoferować Ci płatne praktyki, a w miejsce oferty karty kredytowej zaproponuje pomoc w realizacji projektów badawczych. Tym właśnie wyróżnia się nowo otwarta Strefa Santander Universidades na UKSW!

Uroczyste otwarcie odbyło się 17 listopada 2015 r. w budynku 23 na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3. Przecięcia wstęgi dokonali: Jego Magnificencja ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, Rektor UKSW, Pan Michał Kuczmierowski, Dyrektor Santander Universidades w Polsce oraz Pan Paweł Wierciński, Specjalista ds. Produktów Santander Universidades.

Realizowany na całym świecie i odnoszący przy tym duże sukcesy, projekt Strefa Santander Universidades rozpoczął swoją działalność w Polsce. Każda Strefa to dwa połączone ze sobą moduły – studencki i bankowy. Moduł studencki oferuje wszystko, czego potrzebuje student w przerwie między zajęciami: m.in. szybkie wi-fi, gniazdka elektryczne i wygodne kanapy. Strefa Santander Universidades umożliwi również spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata biznesu czy pomoc ekspertów w kreowaniu ścieżki zawodowej. Moduł bankowy gwarantuje dostęp do nowoczesnych i wygodnych rozwiązań finansowych – a wszystko to na Uczelni.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

{galeria watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10watermark:y=20}20151117A{/galeria}

20 listopada 2015