Projekty badawcze UKSW nagrodzone

NCNZ radością informujemy, że w ramach konkursu Opus 9, Preludium 9 i Sonata 9 którego organizatorem jest Narodowe Centrum Nauki w Krakowie, pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego otrzymali cztery granty o łącznej wysokości 423 672,00 zł.

Granty otrzymały następujące osoby:

• dr Monika Anna Mynarska (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) – Ocena wartości i kosztów dzieci z perspektywy cyklu życia (OPUS);
  • dr Katarzyna Anna Jażdżewska (Wydział Nauk Humanistycznych) – Dialog poklasyczny. Przemiany gatunku w starożytności (SONATA);
  • dr Łukasz Kazimierz Kułaga (Wydział Prawa i Administracji) – Zmiana paradygmatu w międzynarodowym prawie inwestycyjnym – w kierunku zrównoważonego podejścia (SONATA);
  • mgr Małgorzata Najderska (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) – Mocne strony charakteru dzieci i adolescentów w podejściu skoncentrowanym na zmiennych oraz w podejściu skoncentrowanym na osobach (PRELUDIUM).

Gratulujemy!

17 listopada 2015