Tydzień Jakości Kształcenia na UKSW

Tydzień Jakości Kształcenia to wydarzenie o charakterze ogólnouczelnianym, którego celem jest upowszechnianie inicjatyw dydaktycznych oraz podejmowanie działań podnoszących jakość kształcenia na naszej Uczelni.

Spotkania stacjonarne oraz w trybie on-line obejmują warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne o różnej tematyce. Skierowane są do pracowników naukowo-dydaktycznych, pracowników administracji, studentów i doktorantów. Wydarzenie odbędzie się od 17 do 21 października.

– Liczymy, że uda nam się zaaranżować przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń, która na progu nowego roku akademickiego zainspiruje do śmiałego mierzenia się z nowymi wyzwaniami. Dzielmy się dobrem, które posiadamy. Ubogacajmy się wzajemnie poprzez wymianę myśli, doświadczeń, rozmowę. Uniwersytet wspiera się na dwóch filarach: nauce i dydaktyce, które powinny ze sobą dyskutować i wzajemnie się inspirować, by służyć środowisku akademickiemu i całemu społeczeństwu – mówi Agnieszka Wasilewska z Działu Innowacji Dydaktycznych, Szkoleń i Jakości Kształcenia, koordynującego projekt.

Tydzień Jakości Kształcenia na UKSW odbędzie się już po raz trzeci. Pełna lista szkoleń i spotkań w ramach wydarzenia dostępna jest na stronie: https://jakosc.uksw.edu.pl/tydzien-jakosci-ksztalcenia-2022/

11 października 2022