Wizyta szefa Misji Iranu

ambasador 2Nawiązanie współpracy naukowej było głównym tematem spotkania ks. dr. hab. Marka Stokłosy, prof. uczelni z przedstawicielami ambasady Iranu.

Podczas spotkania Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej przedstawił historię naszego Uniwersytetu, jego działalność oraz plany rozwoju. Wizyta przedstawicieli Ambasady Islamskiej Republiki Iranu w Polsce Hosseina Gharibi oraz Fatemeh Hamedi, odpowiedzialnej za kwestie kulturowe i i naukowe, była także okazją do rozmowy w kontekście dialogu interreligijnego i kulturowego.

– Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje w przyszłości wieloma wspólnymi projektami badawczymi oraz stworzy nowe możliwości wymiany naukowej studentów i wykładowców UKSW – powiedział ks. dr hab. Marek Stokłosa, prof. ucz.

ambasador11

Na zdjęciu od lewej: Mirosław Michalak, tłumacz, ks. dr hab. Marek Stokłosa, prof. ucz. prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej, Hossein Gharibi, szef Misji Iranu oraz Fatemeh Hamedi, reprezentantka Ambasady Islamskiej Republiki Iranu w Polsce

22 stycznia 2022