Powtórki maturalne online na UKSW

Co warto powtórzyć przed egzaminem maturalnym? To pytanie zadaje sobie wielu maturzystów. Powtórki maturalne, jakie proponuje UKSW pozwolą dobrze przygotować się do egzaminu. Nasi wykładowcy pomogą rozwiązać zadania z języka polskiego, matematyki i wiedzy o społeczeństwie.

Powtórki maturalne online dedykowane są uczniom ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Dydaktycy z UKSW będą rozwiązywać zadania z arkuszy maturalnych na poziomie podstawowym z przedmiotów najchętniej wybieranych na maturze.

Cykl powtórek maturalnych rozpoczynamy od rozwiązywania ćwiczeń z wiedzy o społeczeństwie. W kolejnym tygodniu akademicy pomogą rozwiązać najważniejsze zadania z matematyki. Następna transmisja poświęcona będzie językowi polskiemu.

Powtórki maturalne online na UKSW trwać będą do końca marca. Cykl zakończy się przed Dniem Otwartym UKSW, który odbędzie się 15 kwietnia. Podczas Dnia Otwartego wspólnie z wykładowcami naszej Uczelni rozwiązywane będą arkusze z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i historii.

Szczegółowy program powtórek maturalnych online dostępny jest w wydarzeniu na fanpage’u UKSW na Facebooku.

Prezentacja z zadaniami egzaminu z matematyki

16 lutego 2023