Porozumienie z Instytutem Kardiologii

AninUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego podpisał Porozumienie o współpracy z Instytutem Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Umowa dotyczy „podjęcia działań na rzecz współpracy w zakresie badań naukowych, dydaktyki i innych form kształcenia oraz praktycznego wykorzystania wiedzy i wszelkich technik badawczych dla dobra studentów, doktorantów i pracowników.” Porozumienie zostało zawarte 27 października między Rektorem UKSW ks. prof. dr. hab. Stanisławem Dziekońskim i dr. hab. n. med. Tomaszem Hryniewieckim, prof. nadzw. Instytutu Kardiologii.

Instytut Kardiologii istnieje od 1979r. Jest głównym klinicznym ośrodkiem kardiologiczno-kardiochirurgicznym o najwyższym stopniu referencyjności, ważnym ośrodkiem kształcenia podyplomowego w dziedzinie kardiologii w Polsce oraz dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem naukowym. Od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych tego typu placówek w Polsce.

IMG 2790 1   IMG 2818 2

28 października 2016