Sukces pracownika UKSW

prof 2 wwwProf. Marek Godlewski, kierownik Katedry Fizyki UKSW wielokrotnie nagrodzony podczas światowych targów wynalazków INNOVA 2016 w Brukseli.

1Prof. Marek Godlewski, kierownik Katedry Fizyki na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym. Szkoła Nauk Ścisłych UKSW został odznaczony Krzyżem Oficerskim   Europejskiej Nagrody Innowacyjności (European Innovation Award).

Ponadto jego znaczniki fluorescencyjne do detekcji zmian nowotworowych w płucach nagrodzone zostały złotym medalem z wyróżnieniem, nagrodą specjalną targów w kategorii Zdrowie i Medycyna, nagrodą Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO), nagrodą AGEPI (Mołdawia) oraz nagrodą Ministra Edukacji i Badań Rumunii (Ministry of Education and Research of Romania).

Badania dotyczące znaczników prowadzone są wspólnie w Instytucie Fizyki PAN i SGGW przy współpracy studentów UKSW.

65. Międzynarodowe Targi INNOVA 2016 odbyły się w dniach 17-19 listopada w Brukseli.

pro3  prof 2

25 listopada 2016