Współpraca z Uniwersytetem w Camerino

wlosi 300x100Dziś gościmy w murach UKSW znamienitych gości. Nasz Uniwersytet odwiedziła delegacja z Włoch, a przyczyną jest podpisanie listu intencyjnego o współpracy z Uniwersytetem w Camerino.

UKSW odwiedziły nie tylko władze uczelni, z Rektorem Flavio Corradini na czele, profesorem informatyki, ale także Irene Pivetti, przewodnicząca Izby Deputowanych w latach 1994–1996, włoska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, oraz Giuseppe Cioeta, z biura prasowego w Pałacu Chigi.

Współpraca w zakresie technik komputerowych i designu będzie się mogła rozwijać również dzięki obecności rektora Wyższej Szkoły Designu w Rzymie, Giordano Bruno, oraz przedstawicieli firmy softwarowej SPES i Stowarzyszenia Core di Varsavia.

IMG 5225   IMG 5185

13 grudnia 2016