Inkubator PSI dla studentów psychologii

inkubator psiPracownicy Instytutu Psychologii otrzymali dofinansowanie na projekt skierowany do studentów psychologii. Celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych, interpersonalnych studentów.

Projekt skierowany do studentów IV i V roku psychologii UKSW. Inkubator PSI rozpocznie się w 2017 roku i potrwa blisko 3 lata. Jego głównym celem jest podniesienie kompetencji zawodowych, interpersonalnych i przedsiębiorczych studentów Instytutu Psychologii UKSW. W ramach projektu studenci mają do wyboru jeden z trzech modułów rozwijających kompetencje zawodowe:

1. Moduł trenerski, przygotowujący do otrzymania licencji trenerskiej I stopnia w Polskim Towarzystwie Psychologicznym
  2. Moduł HR, w ramach którego oferowane są szkolenia certyfikujące, m.in. z analizy ról zespołowych, wykorzystania narzędzi psychometrycznych w zarządzaniu zasobami ludzkimi czy też prowadzenia sesji AC/DC na poziomie międzynarodowym – świetne pozycje w przyszłym CV
  3. Moduł badacza, który pozwoli nabyć umiejętności zaawansowanej analizy danych jakościowych i ilościowych, przydatnych w firmach badawczych lub na studiach doktoranckich – rzadkie łączenie analizy dwóch rodzajów danych, poszukiwane na rynku pracy.

Zajęcia prowadzone lub współprowadzone przez praktyków, przedstawicieli pracodawców będą miały charakter warsztatowy i projektowy, będą obejmowały także wizyty studyjne u pracodawców.
Projekt został dofinansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu 2/PRK/POWER/3.1/2016, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Nr wniosku WND-POWER.03.01.00-00-K428/16-01.

16 grudnia 2016