Interstudent 2017

interstudentTrwa konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Kapituła wybierze aktywnych, promujących wielokulturowość, zaangażowanych w ciekawe projekty badawcze i z dobrymi wynikami w nauce.

Najlepszy student z zagranicy zostanie wybrany z grona ponad 57 tys. obcokrajowców ze 150 krajów studiujących w Polsce na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich w języku polskim i językach obcych. Promowani będą młodzi angażujący się w różnorodną działalność: kulturalną, społeczną, ekologiczną czy sportową, przyczyniający się do poznania i zbliżenia kultur, uczestnicy ciekawych projektów badawczych i z dobrymi wynikami w nauce.

Organizatorem konkursu Interstudent jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach programu „Study in Poland”. Partnerami są: Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Parlament Studentów RP i Krajowa Reprezentacja Doktorantów. Sześć edycji konkursu pokazało, że jego zwycięzcy są znakomitymi „ambasadorami” uczelni, na których studiują oraz naszego kraju. Na UKSW mamy 72 studentów zagranicznych z 12 krajów świata.

Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy. Ankieta konkursowa  t u t a j. Termin mija 15 stycznia br.
Więcej na stronie: www.studyinpoland.pl/interstudent

05 stycznia 2017