Wykłady prof. Filipe’a Montargila

konferencja 1x3W dniach 7-18 maja odbędzie się cykl wykładów Knowledge, Information and Society prof. Filipe’a Montargila (Szkoła Komunikacji Społecznej i Studiów Medioznawczych Instytutu Politechnicznego w Lizbonie)

portugal strPrzedmiot dedykowany jest  studentom  studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich naszego Uniwersytetu zwłaszcza nauk społecznych, humanistycznych i  nauk o komunikacji. Językiem wykładowym jest język  angielski.

Zaliczenie przedmiotu  równoznaczne jest z  uzyskaniem  5 punktów ECTS. Zajęcia prowadzone będą każdego  dnia w sali 323 pomiędzy godz 16.45 a 20.00, aby  nie kolidowały  z zajęciami  obligatoryjnymi.

Ze względu na  ograniczony limit  czasu( 10  dni. godz. 16.45-20.00) i  intensywność kursu wymagana jest wzorowa obecność. Akceptowanym limitem  nieobecności jest jedna absencja.

Limit miejsc: 35

Zapisy  przez system USOS lub podczas pierwszych  zajęć w dniu 07.05.2018 , godz. 16.45, s. 323.

Więcej informacji na stonie: https://usosweb.uksw.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/przedmioty/pokazPrzedmiot&prz_kod=WH-KON-Innovation

Koordynator wizyty dr Piotr Dejneka.

27 kwietnia 2018