Randkowanie z DA UKSW

Powo 2 kopiaWspólnota Miriam z Duszpasterstwa Akademickiego UKSW serdecznie zaprasza wszystkich na szybkie randkowanie i spotkanie z  małżeństwami.

SPEED DATING, czyli szybkie randkowanie! 😉

GDZIE I KIEDY?
23.05 (środa), godz. 13.15-16.45.
bud. 21, III piętro.

Zabawa odbywać się będzie w dwóch grupach następujących po sobie:
– I grupa – początek  o 13.15
– II grupa  – początek o 15.00
(na czas każdej grupy składa się randkowanie, a następnie poczęstunek i integracja).

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba zgłosić się przez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO!

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, dlatego warto nie zwlekać do ostatniej chwili 🙂

Zapraszamy do uczestnictwa, chociażby dla zabawy i samego poznania nowych ludzi, z którymi może nas łączyć coś więcej niż tylko Uniwersytet! A kto wie…? 😀

A już następnego dnia…

„POWOŁANI DO MIŁOŚCI” – Dlaczego ona? Dlaczego on?

24 maja (czwartek), na placu za kościołem uniwersyteckim św. Józefa (między budynkami 21 i 23), o godz. 16.00 rozpoczynamy grillowanie!
Następnie, o 17.00, odbędzie się SPOTKANIE Z MAŁŻEŃSTWAMI, które pytać będziemy – „Dlaczego ona? Dlaczego on?” – czyli jak dokonać wyboru współmałżonka?
O 18.30 w kościele św. Józefa odbędzie się Msza Święta o dobrą żonę i dobrego męża.

Powo 2

Zapraszamy serdecznie!