Prof. Ciceo na UKSW

Studenci politologii, europeistyki oraz bezpieczeństwa wewnętrznego wzięli udział w wykładach prof. Georgiany Ciceo ze znajdującego się w Cluj w Rumunii Babeș-Bolyai University.

Prof. Ciceo, goszcząca na UKSW ramach Programu Erasmus+ Staff Mobility for Teaching, specjalizuje się w sprawach europejskich. Pracowała jako wykładowca, prodziekan na wydziale, a także dyplomata w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Rumunii.

Prof. Georgiana Ciceo na UKSW

Profesor Ciceo spotkała się z władzami Instytutu Nauk o Polityce i Administracji na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym (INPiA), w tym z prof. dr. hab. Radosławem Zenderowskim, ks. dr. Piotrem Burgońskim, a także z koordynatorem ds. programu Erasmus+, dr. Piotrem Sieniawskim oraz koordynatorem Działu Współpracy Międzynarodowej ds. pracowników przyjeżdżających, Paulą Prażmowską.

Wizyta prof. Ciceo jest czwartą, w ostatnich latach, zorganizowaną przez Wydział Społeczno-Ekonomiczny, wizytą wykładowcy z Babeș-Bolyai University.

12 maja 2023