Ambasador Karier na UKSW

Biuro Karier zaprasza studentów, którzy chcą się stać częścią inspirującej społeczności, która działa na rzecz rozwoju zawodowego i edukacyjnego młodych ludzi, do zgłoszenia się do kolejnej edycji programu Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO)  – Ambasador Karier UE na rok 2024/2025.

Jako Ambasador, będziesz pełnić istotną rolę we wsparciu swoich kolegów i koleżanek w odkrywaniu ścieżek zawodowych w obszarze europejskich instytucji i agencji.

Zadania ambasadora:

• organizacja wydarzeń edukacyjnych, spotkań networkingowych
  • aktywna promocja możliwości pracy w instytucjach UE
  • budowanie sieci kontaktów ze studentami UKSW,
  • współpraca z organizacjami studenckimi.

Korzyści z pełnienia funkcji ambasadora:

• możliwość rozwijania umiejętności w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu i zasobów ludzkich
  • szansa nawiązania cennych kontaktów z profesjonalistami z różnych dziedzin,
  • nawiązanie owocnej współpracy ze studentami z całej Europy,
  • dostęp do wydarzeń i szkoleń organizowanych przez instytucje europejskie,
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniu EPSO w Brukseli.

Idealny kandydat na ambasadora to osoba komunikatywna, otwarta i kreatywna, która posiada zdolności organizacyjne i posługuje się płynnie językiem angielskim.

Osoby spełniające powyższe wymagania i chętne do aplikowania, proszone są o przesłanie:

1. CV w formacie Europass (pdf w języku polskim)
  2. Krótkiego uzasadnienia swojej decyzji o aplikowaniu na funkcję ambasadora (w języku polskim)
  3. Podpisanej klauzuli informacyjnej RODO (pobierz)

na adres biurokarier@uksw.edu.pl w temacie wiadomości wpisując ” Ambasador Karier”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 marca do godziny 23:59.

Więcej informacji o programie na stronie internetowej

26 lutego 2024