UKSW na 40. Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy

Jubileuszowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024 odbędzie się w dniach 15 i 16 marca w Hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Podczas targów edukacyjnych wszyscy zainteresowani studiami na naszym Uniwersytecie będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami Uczelni i uzyskać wyczerpujące informacje na temat oferty edukacyjnej. Studenci i pracownicy będą do dyspozycji maturzystów, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze kierunku studiów. Doradca zawodowy z Biura Karier udzieli wskazówek dotyczących współczesnego rynku pracy.

Stoisko UKSW o numerze 28 będzie czynne w dniach 15 i 16 marca, w godzinach 9.00-16.00.

Na odwiedzających czekają foldery rekrutacyjne i ulotki kierunków studiów. Podczas szczegółowych prezentacji o Uczelni z udziałem pracowników Biura Rekrutacji UKSW maturzyści będą mogli zapoznać się z zasadami rejestracji na studia w roku akademickim 2024/2025.

Prezentacje odbędą się w sali C: w piątek 15 marca, w godz. 10:00-10:20, w sobotę 16 marca, w godz. 10:50-11:10

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie 40. Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2024

Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY organizowany od wielu lat znany jest w krajowym i zagranicznym środowisku edukacyjnym jako wydarzenie o najwyższej renomie. Salon jest adresowany do maturzystów i uczniów przedostatnich klas liceów i techników.

13 marca 2024