MOST dla Studentów i Doktorantów

most rekrutacjaJuż wkrótce rusza rekrutacja na semestr letni w ramach Programu MOST dla Studentów i Doktorantów!
Od 31 października do 30 listopada będzie można się zapisać na IRK MOST i wybrać coś dla siebie z szerokiej oferty dydaktycznej prawie 30 najlepszych uczelni w Polsce.

Program MOST to ponad 1200 ofert na studiach licencjackich, kolejnych 1000 na studiach uzupełniających magisterskich i aż 50 na inżynierskich. Osoby studiujące w systemie jednolitych studiów magisterskich także znajdą coś dla siebie spośród 100 ofert, a pakiet ponad 250 ofert skierowany jest wyłącznie do doktorantów.

Program MOST umożliwia studiowanie na uczelni przyjmującej nie tylko na taki sam kierunek, jak na uczelni macierzystej, ale także na kierunek pokrewny.

Można również wybrać tylko jeden przedmiot, a wybór uczelni w tym samym mieście, w której znajduje się macierzysta uczelnia lub uczestnictwo w programie ERASMUS nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w programie.

Więcej informacji na stronie Działu Kształcenia i oficjalnej stronie Programu MOST https://most.uka.uw.edu.pl

Plakat – pobierz

23 października 2015