Mamy przedszkole!

przedszkole2Rodzice wychowujący dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat mogą już zapisywać swoje pociechy do nowego Przedszkola UKSW.

Nasz Uniwersytet, wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu swoich pracowników i studentów, otwiera nową i wyjątkową placówkę opiekuńczo-wychowawczą, zlokalizowaną w kampusie na Młocinach. Jej atutami są:

• profesjonalna kadra,
  • ciekawy program wychowawczy, który łączy tradycyjne, sprawdzone rozwiązania z innowacyjnymi metodami pracy z dziećmi,
  • indywidualne dopasowanie zajęć do potrzeb i możliwości każdego dziecka przez m.in. połączenie zdobywania wiedzy z dobrą zabawą,
    oswajanie z językami obcymi od najmłodszych lat,
  • wdrażanie zarówno do odkrywania świata sztuki w tym książki i literatury, jak i odpowiedniego korzystania z nowych technik komunikacji społecznej,
  • zdrowe odżywianie,
  • ruch i zabawa na świeżym powietrzu.

20160621 przedszkole uksw

W Przedszkolu UKSW Państwa dzieci mogą rozwijać się bezpiecznie, otoczone opieką profesjonalnych wychowawców, w atmosferze radości i akceptacji.

Szczegółowe informację dotyczące Przedszkola dostępne są pod nr tel.: 507 097 739 oraz adresem e-mail: przedszkole@uksw.edu.pl .
21 czerwca 2016