PGNiG Polskie Innowacje na UKSW

innowacje MNasz Uniwersytet wraz z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem SA przygotował 24 listopada spotkanie z zakresu Open Innovation, pt. „PGNiG Polskie Innowacje”.

Otwieramy się na ambitnych i pełnych pasji młodych ludzi, którzy widzą nieprzeciętne rozwiązania w pozornie oczywistych zagadnieniach. Zapraszamy na stoisko przygotowane przez PGNiG SA – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 17 w godz. 10.00-18.00:

• godz. 12.00 spotkanie ze specjalistami
  • godz. 14.00 warsztaty open innovation
  • godz. 16.00 #infoDay MIT Enterprise Forum Poland

Wydarzenie stwarza rzadką możliwość udziału w prelekcjach przygotowanych przez Wydział Prawa, Wydział Nauk Historycznych i Społecznych, Centrum Technologii Informacyjnych Nauk Humanistyczno-Społecznych, MIT Enterprise Forum Poland oraz w specjalistycznym warsztacie. Ponadto spotkanie ma na celu przybliżenie studentom zakresu działalności Spółki PGNiG, ze szczególnym naciskiem na te projekty, które odpowiadają aktualnym potrzebom innowacyjnych rozwiązań. Udział w proponowanym wydarzeniu korzystnie wpłynie na zawodową przyszłość wielu specjalistów – wiedza w połączeniu z doświadczeniem to najcenniejsze zasoby dla każdego pracodawcy!

22 listopada 2016