Wydział Teologiczny prekursorem CSR

CRS 300x100Wydział Teologiczny rozpoczyna projekt podnoszący kompetencje swoich studentów w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Wpisuje się dzięki temu w uruchamianą właśnie przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego nową strategię budowania odpowiedzialności za naukę. Wydział Teologiczny staje się tym samy pionierem na naszym uniwersytecie w poszukiwaniu płaszczyzn współpracy z otoczeniem biznesu i komercjalizacji badań. Dodatkowe zajęcia z CSR, w których będą uczestniczyli studenci Wydziału Teologicznego stanowi główną oś projektu „Absolwent z kompetencjami” finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

06 lutego 2017