Cykl wykładów prof. Mafaldy Gomes

wykladowcaW dniach 11 – 21 kwietnia odbędzie cykl wykładów Pragmatics, an Introduction prof. Mafaldy Gomes (Szkoła Komunikacji Społecznej i Studiów Medioznawczych Instytutu Politechnicznego w Lizbonie).

GomesPrzedmiot dedykowany jest studentom studiów doktoranckich i magisterskich naszego Uniwersytetu zwłaszcza nauk społecznych, humanistycznych i nauk o komunikacji min. kierunków: polonistyka, filozofia dziennikarstwo, kulturoznawstwo, socjologia. Językiem wykładowym jest język angielski.

Studenci pierwszego stopnia mogą uczestniczyć w zajęciach fakultatywnie o ile wyrażą zainteresowanie, a ich kompetencje językowe pozwolą na aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Zaliczenie przedmiotu równoznaczne jest z uzyskaniem 5 punktów ECTS. Z

ajęcia prowadzone będą pomiędzy godz. 16.45 a 20.00.

Ze względu na  ograniczony limit  czasu i intensywność kursu wymagana jest wzorowa obecność. Akceptowanym limitem nieobecności jest jedna absencja.

Więcej informacji na stronie:

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 11.04.2018 r. o godz. 16.45 w sali 323.

04 kwietnia 2018