Zmarł Jarosław Rozbicki

AdobeStock 322746190 miniZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 14 kwietnia odszedł do wieczności w wieku 54 lat Jarosław Rozbicki, pracownik sekcji AV Centrum Systemów Informatycznych UKSW.

jarek1

Śp. Jarosław pracował na naszej Uczelni trzy lata. Pracę na UKSW łączył z innymi aktywnościami zawodowymi. Był specjalistą od zabezpieczenia medycznego, prowadził kursy pierwszej pomocy. Szkolił także ratowników jako instruktor.

Największą pasją Jarka było jednak żeglarstwo i motocykle. Im poświęcał każdą wolną chwilę.

Miał ogromne poczuciem humoru i dystans do siebie. Uśmiechem, który nigdy nie schodził mu z twarzy zarażał innych.

Pogrzeb śp. Jarosława odbędzie się 20 kwietnia o godz. 13:30 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Łaski Bożej przy ulicy Okuniewskiej 61 w Halinowie.

14 kwietnia 2022