Przejdź do treści

Nazwa budynku

Kampus Dewajtis – Nowy Gmach

Adres budynku

ul. Dewajtis 5, Nowy Gmach, 01-815 Warszawa

Opis wejścia do budynku

Wejście do budynku z 2 stron.

Wejście główne do budynku po jednym stopniu, z podjazdem dla osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózku inwalidzkim. Możliwy podjazd przez szlaban samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod same wejście główne do Nowego Gmachu. Klamka na wysokości od 83 do 115 cm. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe z możliwością otwarcia o szerokość drzwi, w świetle od 93 do 173 cm oraz dwie pary bocznych drzwi o szerokości 90 cm.

Drzwi wejściowe boczne na poziomie -1, dwuskrzydłowe od strony garaży. Klamka na wysokości 107 cm, szerokość drzwi w świetle od 93 do 173 cm. Możliwość przemieszczania się osób na wózku inwalidzkim.

Opis wnętrza budynku

Nowy Gmach znajduje się na poziomie -2 do +1. W budynku znajduje się winda dojeżdżająca na wszystkie poziomy. Na poziomie 0 możliwość dostępu do budynku rektoratu (dawny łącznik) oraz Starego Gmachu bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Na poziomie -2 znajduje się Kancelaria i Aula Muzyczna oraz możliwość przejścia korytarzem do budynku Rektoratu (dawny łącznik). Na poziomie -1 do +1 znajdują się sale wykładowe. Na poziomie 0 znajduje się Aula Jana Pawła II.

Procedury w budynku

W przypadku jakichkolwiek problemów i pytań można zgłosić się do pracownika portierni, który służy pomocą na miejscu.

Portiernia

Tak

Położenie portierni

Portiernia na poziomie 0 przy wejściu głównym do Nowego Gmachu.

Numer telefonu do portierni

tel. +48 22 561 88 25

Pomoc w budynku

W razie potrzeby gwardzista UKSW informuje telefonicznie pracownika biura, by obsłużył interesanta lub studenta na parterze budynku.

Łazienki w budynku

Szatnia na poziomie 0 i toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na poziomie od -2 do +1, gdzie można się dostać windą.

Dodatkowe dostosowania w budynku

W windzie znajduje się system w formie dzwonka, który informuje o zatrzymaniu windy.

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.

Kierownik/dyrektor administracyjny

mgr Mateusz Szlosek

Numer telefonu

tel. +48 22 561 90 06