Przejdź do treści

Nazwa budynku

Bud. 23 – Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych UKSW

Adres budynku

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23, 01-938 Warszawa

Opis wejścia do budynku

W budynku znajduje się sześć wejść. Trzy od strony ul. Wóycickiego, dwa od strony ul. Samogłoska i jedno w garażu podziemnym. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście na poziomie zero oraz -1. Wjazd do garażu podziemnego nie jest ogólnodostępny. Szerokość drzwi od 143cm (od strony kaplicy) do 214cm (wejście główne). Klamka na wysokości 106-109cm.

Opis wnętrza budynku

Przy portierni znajduje się tablica informacyjna. Korytarze są płaskie (bez progowe). Na parterze znajduje się szatnia i aule wykładowe. Sale wykładowe są na trzecim i czwartym piętrze. Drzwi do auli dwuskrzydłowe o szer. 190 cm, a do sal – 90cm. Klamki na wysokości od 108-109cm. Na parterze jest winda, którą można się dostać na wszystkie poziomy. Szerokość drzwi do windy 90cm.

Procedury w budynku

Dostęp do wszystkich pomieszczeń nie wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik portierni, który służy pomocą. W przypadku konieczności ewakuacji osób niepełnosprawnych gdy windy nie działają, służy do tego specjalny fotel znajdujący się na czwartym piętrze przy windach; klucz w portierni, pracownik służy pomocą.

Portiernia

Tak

Położenie portierni

Obok wejścia głównego.

Numer telefonu do portierni

tel. +48 225 699 790

Pomoc w budynku

Interesant może zwrócić się o pomoc lub informację do pracownika portierni. Jeżeli jest taka potrzeba pracownik portierni prosi telefonicznie pracownika danego biura, żeby zszedł na parter do interesanta / studenta.

Łazienki w budynku

Toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na poziomach od zero do czwartego piętra.

Dodatkowe dostosowania w budynku

W windach jest zainstalowany system głosowy informujący o położeniu windy. Na drzwiach umieszczone są informacje w języku Braille’a o numerze pomieszczenia.

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.

Kierownik/dyrektor administracyjny

Mateusz Szlosek

Numer telefonu

tel. +48 225 619 006