Przejdź do treści

Nazwa budynku

Kampus Wóycickiego – Centrum Laboratoryjne Nauk Przyrodniczych

Adres budynku

ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3 bud. 24, 01-938 Warszawa

Opis wejścia do budynku

Oznakowane wejście do budynku od strony hali sportowej. Bez stopni i pochylni. Szerokość drzwi 200 cm. Poręcz na wysokości całych drzwi. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście. Dodatkowo jest możliwy wjazd bocznym wejściem do budynku od strony budynku nr 19.

Opis wnętrza budynku

Korytarze płaskie. Na piętrach znajdują się laboratoria oraz pokoje cichej pracy. Drzwi do laboratoriów  szer. 104 cm. Klamki na wysokości 105 cm. Na parterze są  windy, którymi można dostać się na poziomy od -1 do 4 Szerokość drzwi do wind 90 cm. Brak dostępu dla osób poruszających się na wózkach do laboratorium nr 103A znajdującym się między poziomami 1-2.

Na pierwszym piętrze znajduje się łącznik między budynkami 24 i 23.

Budynek wyposażony jest w krzesło przeznaczone do ewakuacji osób niepełnosprawnych, znajdujące się na 4 poziomie obok klatki od strony budynku nr 19.

Procedury w budynku

Dostęp do pomieszczeń w budynku nie wymaga pomocy osób trzecich za wyjątkiem laboratorium 103a znajdującego się między poziomami 1-2. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik Gwardii Uniwersyteckiej, który służy pomocą.

Portiernia

Tak

Położenie portierni

Obok wejścia głównego.

Numer telefonu do portierni

tel. +48 223 809 600

Pomoc w budynku

Jeżeli jest taka potrzeba pracownik Gwardii poinformuje odpowiednią osobę.

Łazienki w budynku

Szatnia ogólnodostępna na parterze budynku. Toalety dla osób niepełnosprawnych znajdują się na poziomach 0-4 od strony wind. Łazienki są ogólnodostępne.

Dodatkowe dostosowania w budynku

W windach jest system głosowy informujący o położeniu windy oraz możliwość połączenia z portiernią. Przyciski w windach posiadają oznaczenie Braille’a.

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.

Kierownik/dyrektor administracyjny

Kanclerz UKSW Krzysztof Dziedzic
Kierownik DAG Mateusz Szlosek

Numer telefonu

tel. +48 225 619 006